HLEDÁNÍ

O nás - sportovní medaile

Prodejem sportovních medailí se zabýváme od roku 1999. Medaile dodáváme na různé druhy sportovních utkání, turnajů, dětských táborů, škol a podobně. Pro náš eshop vybíráme pouze kvalitní a ověřené dodavatele se stálou nabídkou medailí a příslušenství. Jedná se zejména o emblémy, které se vsazují, respektive vlepují do zvolené medaile. Lze tak snadno vytvořit a nakonfigurovat medaili dle svých požadavků. K medailím lze přikoupit i příslušnou stuhu s možností potisku.

Pro potřeby tohoto eshopu a pro snadné objednání medaile jsme pro vás připravili interaktivní konfigurátor medailí, který vám pomůže při snadném výběru a sestavení medaile dle vašich potřeb. V konfigurátoru můžete velmi snadno vybrat emblém ve zvolené barvě a motivu. Dále můžete objednat pro danou medaili štítek s textem na zadní stranu medaile. Ten může být obdelníkový nebo kulatý. Text si zvolíte sami (název turnaje nebo aktivity a podobně). Dále můžete zvolit stuhu z databáze, kterou také můžete nechat potisknout.

Zároveň vlastníme kamenný obchod, kde mimo jiné prodáváme sportovní poháry, běžeckou obuv firmy Asics, běžecké tretry, sportovní dresy, soupravy a bundy pro míčové sporty, sportovní vybavení do škol.

Podoba konfigurátoru sportovní medaile

Podoba konfigurátoru sportovní medaile